zbieramy fundusze na rozwój

Kochani przyjaciele,
Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie moich i mojej córki marzeń o stworzeniu urokliwej agroturystyki. Chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnego działania, aby spełnić to marzenie i stworzyć miejsce, gdzie każda rodzina będzie mogła odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się bliskością natury.
Agroturystyka dla rodzin to nie tylko moje i córki marzenie, ale także sposób na stworzenie przestrzeni, w której dzieci będą mogły nauczyć się szanować i doceniać przyrodę. Będziemy starali się zachęcać naszych Gości do aktywności na świeżym powietrzu, łączyć pokolenia we wspólnych działaniach artystycznych pokazując, jak dbać o rolnictwo i przyrodę oraz uczyć dzieci wartości związanych z życiem na wsi.
Aby jednak móc zrealizować nasze plany, potrzebujemy Waszego wsparcia finansowego. Inwestycje związane z rozbudową agroturystyki, takie jak, realizowany remont budynku   oraz dostosowanie terenu, wymagają znacznych środków. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wpłaty, które pozwolą nam zbliżyć się do naszego celu.
Nie musi to być duża suma – każda złotówka, którą zechcecie nam przekazać, jest niezwykle cenna. Wierzymy, że siła naszej wspólnoty pozwoli nam szybko zebrać potrzebną kwotę i kontynuować wraz z Wami naszą przygodę z agroturystyką dla rodzin.

Jeżeli jesteście gotowi wesprzeć nasze marzenie, prosimy Was o dokonanie wpłaty na nr konto        06 2490 0005 0000 4004 5195 5331  z dopiskiem:  „Odnowa budynku Klarysewo.”

Będziemy również wdzięczne za każdą pomoc w rozpowszechnianiu informacji o naszej zbiórce środków. Możecie podzielić się tą wiadomością na swoich profilach społecznościowych lub przekazać ją swoim znajomym i rodzinie.
Dziękujemy serdecznie za każde wsparcie i zaufanie, które nam okazujecie. Jesteśmy przekonane, że razem uda nam się stworzyć rodzinne miejsce pełne uśmiechu, spokoju i radości.


Z wyrazami najgłębszej wdzięczności,
Magdalena Gębka wraz z córką Klarą Malinowską

Dziś jest to stan surowy prawie zamknięty, prawie bo znany w okolicy budowniczy domów z bali pobrał pieniądze, ale nie wszystkie drzwi dostarczył i nie zamierza tego zmieniać. No cóż, przygód z budową sporo, jak to w życiu. Można by film nakręcić. Remont ze względu na bardzo trudny rozwód trwa długo, ale nie może nas to zatrzymać.

Będziemy z córką informować o postępach. Tak jest dzisiaj.